Для українських компаний. 

Для закордонних партнерів


Для українських компаній:

Аутсорсінг ЗЕД

 Ведення сучасного бізнесу вимагає оптимізації системи постачання, що приводить до спроби самостійно займатися зовнішньоекономічною діяльністю (ЗЕД). Керівникам компаній, що не мають досвіду вирішення таких проблем, як митне оформлення або експорт/імпорт товарів, достатньо складно самостійно розібратися у всіх нюансах і тонкощах вітчизняного, а тим більше, іноземного митного законодавства.
Найкращим рішенням у подібній ситуації може стати аутсорсінг ЗЕД. Цей термін означає, що Ваша компанія передає функції, що не є для неї профільними (у цьому випадку мова йде про зовнішньоекономічну діяльність), на обслуговування інший компанії, що спеціалізується в цій області. Таким чином, довіряючи нам вирішувати за вас питання ЗЕД, ви отримуєте шанс використовувати багатий досвід фахівців нашого центру - по митному оформленню, керуванню міжнародними перевезеннями, валютними операціями, контролю за експортними й імпортними угодами й т.д.

На початковому етапі Клієнтові треба самостійно, або за нашою допомогою знайти постачальника, провести переговори й погодити умови майбутньої угоди. Для подальшої роботи ми пропонуємо 2 варіанти:

Перший варіант:

центр «VeDExpert» - є зовнішньоторговельним агентом з участю в розрахунках. Наші обов'язки й повноваження закріплюються внутрішнім договором комісії "Клієнт (Комітент)-Агент (Комісіонер)" із вказівкою в ньому, який товар і в якого постачальника повинен купити Агент. Як агент, саме ми придбаємо  імпортний товар у постачальника, однак власником відразу стає наш клієнт. Формально імпортером у цьому випадку є Агент, тому клієнти нашої компанії позбавлені необхідності спілкуватися з митними органами. Фінальний етап - передача клієнтові товару, бухгалтерських документів, деталізованого звіту про видатки й комплект документів. Зрозуміло, фінансування всіх операцій здійснюється за рахунок клієнта

Другий варіант:

Клієнт придбає в нас товар по заздалегідь погодженій ціні, що пройшов митне очищення та має всі необхідні сертифікати. Цей варіант набагато простіше першого в організації документообігу й податкового обліку.

В обох варіантах угода відбувається на території України, як валюта використовується гривня, що позбавляє Вас необхідності ведення валютного обліку й контролю.
Будь-який варіант передбачає, що участь клієнта в вирішенні завдань ЗЕД мінімальна
Участь центра «VeDExpert» у розрахунках за товар є обов'язковою. Це дає нам статус імпортера й можливість виконувати свої функції в повному обсязі.

Для закордонних партнерів:

 Якщо Ваша компанія зацікавлена в налагодженні ділових контактів в Україні, ми готові надати Вам наступні послуги:

  • - Представлення інтересів Вашої компанії в Україні,
    - Пошук  товару, що цікавить Вас, в Україні і його експорт на Вашу адресу,
    - Консультації по веденню зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) в Україні,
    - Консультації  й допомога в проведенні сертифікації товарів в Україні,
    - Консультації по митному й валютному законодавству.

Якщо у Вас уже є партнери або представництво в Україні, але виникають труднощі із проведенням експортно-імпортних операцій, пропонуємо Вам скористатися нашим стандартним сервісом «Аутсорсінг ЗЕД».


Designed by LLC rootNet